Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera

(7 pirkėjų atsiliepimai)
Kaina: 139.00  - 139.00 
Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!
Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Video apžvalga

Aprašymas

SMART Automatinė augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera

Pristatome naują automatinę išmanę augintinių maisto šėryklą su Wifi ir vaizdo kamera katėms ir šunims. Šioje naujoviškoje šėryklėlėje pažangios technologijos derinamos su patogumu, kad jūsų mylimiems augintiniams būtų užtikrintas sklandus šėrimas. Ši šėryklėlė su “WiFi” ryšiu ir išmaniosiomis funkcijomis suteikia neprilygstamas valdymo ir stebėjimo galimybes, užtikrinančias, kad jūsų augintiniai būtų gerai pamaitinti ir prižiūrėti net tada, kai jūsų nėra.

Šėryklą galima be vargo prijungti prie išmaniojo telefono naudojant specialią programėlę, todėl galėsite naudotis geresnėmis funkcijomis ir valdyti. Naudodami programėlę galite lengvai reguliuoti šėrimo laiką ir porcijų dydžius pagal savo augintinio poreikius – visa tai galite atlikti patogiai naudodamiesi telefonu. Ši šėryklėlės versija perkelia patogumą į kitą lygį, nes leidžia valdyti šėrimo grafikus ir porcijų dydžius nuotoliniu būdu, todėl nebereikia reguliuoti rankiniu būdu.

Viena iš išskirtinių šios šėryklos savybių – joje įmontuota kamera, kuri suteikia galimybę išmaniojo telefono programėle stebėti šėryklos aplinką. Ši kamera suteikia papildomą naudą, nes galite stebėti šėrimo vietą ir savo augintinio elgesį valgymo metu, net kai jūsų fiziškai nėra šalia. Ji suteikia ramybę ir leidžia palaikyti ryšį su savo kailiniais draugais, kad ir kur būtumėte.

Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera Užsisakykite Trendai.lt 28

Specifikacijos:

 • Šėrimo parametrai: šėrykla palaiko iki 8 maitinimų, todėl galite pritaikyti šėrimo grafiką pagal savo augintinio mitybos reikalavimus.
 • Vieno patiekalo porcijų skaičius: Kiekvienos porcijos dydis yra maždaug 7 g, todėl užtikrinamos tikslios ir kontroliuojamos porcijos jūsų augintinio maistui. Vienam valgymui gali būti skiriama iki 20 porcijų, todėl galite būti tikri, kad jūsų augintinis gaus reikiamą maisto kiekį.
 • Didelė talpa: Didelė 6 l talpa, todėl joje yra pakankamai vietos sausam augintinių ėdalui laikyti. Jums nereikės rūpintis dažnu papildymu, todėl sutaupysite laiko ir pastangų.
 • Šėrimas realiuoju laiku: Šėriklė pildoma realiuoju laiku, todėl jūsų augintiniai nuolat aprūpinami maistu. Ši funkcija pašalina riziką, kad pritrūks maisto, ir užtikrina, kad jūsų augintiniai niekada nebus alkani.
 • Dvigubas maitinimo šaltinis: Maitintuvą galima maitinti ir elektra, ir baterijomis. Toks lankstumas užtikrina, kad jūsų augintinių šėrimo režimas nenutrūktų net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui.
 • Reguliarus kiekybinis šėrimas: Šėriklis leidžia sudaryti reguliarų augintinių šėrimo grafiką, skatinantį sveikus mitybos įpročius ir užkertantį kelią persišėrimui.
 • Nerūdijančio plieno bliūdelis: Šėryklėlė turi patvarią nerūdijančio plieno lėkštutę, kurią lengva nuimti ir plauti. Ji užtikrina higienišką ir saugų maitinimosi paviršių jūsų augintiniams.
 • Sausiklio sandarinimo juostelė: Kad maistas išliktų šviežias, maitintuve yra sausiklio sandarinimo juostelė. Ši juostelė padeda išsaugoti maisto kokybę, todėl jis išlieka šviežias ir skanus jūsų augintiniams.
 • Maisto pertekliaus aptikimas: Maisto pertekliaus aptikimo funkcija, kuri įspėja, jei maistas užstringa arba užsikemša šėrimo vieta. Taip užtikrinamas sklandus ir nepertraukiamas šėrimo procesas.
 • Programėlės nuotolinio valdymo pultelis: Naudodamiesi specialia išmaniojo telefono programėle, galite valdyti visas šėryklos funkcijas. Galite reguliuoti šėrimo grafikus, porcijų dydžius ir stebėti savo augintinių šėrimo įpročius iš bet kurios vietos, kad būtų patogu ir ramu.
 • Duomenų saugykla: Šėrikla saugo duomenis, susijusius su šėrimo grafikais ir porcijų dydžiais, todėl galite stebėti savo augintinių valgymo įpročius ir, jei reikia, atlikti pagrįstus pakeitimus.
 • Balso ir vaizdo įrašas: Šėryklėlėje įmontuota kamera leidžia palaikyti abipusį ryšį, todėl galite bendrauti su savo augintiniais net tada, kai jūsų nėra namie. Balsu galite juos paguosti arba patikrinti, kaip jiems sekasi naudojant programėlėje esančią vaizdo transliacijos funkciją.
Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera Užsisakykite Trendai.lt 29
Atsiliepimai

5 Žvaigždutė (-ės)

100 %
7 review(s)

4 Žvaigždutė (-ės)

0 %
0 review(s)

3 Žvaigždutė (-ės)

0 %
0 review(s)

2 Žvaigždutė (-ės)

0 %
0 review(s)

1 Žvaigždutė (-ės)

0 %
0 review(s)

Reviewed by 01 customer(s)

Sort by

 • Avatar

  Mindaugas U******

  Rekomenduoju

  Rekomenduoju, geras daiktas visiems turintiems augintinių

  2023-06-02
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Paulius S******

  Puiki šėrykla

  Atvyko gan greit, supakuota gerai, veikia kaip aprašyta. Puiku

  2023-05-20
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Simona K******

  Super!!

  Atrodo ir veikia puikiai, atvyko greitai ir gerai supakuota

  2023-05-05
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Domantas L******

  Viskas gerai

  Šėrykla yra geros kokybės ir veikia kaip aprašyta, programėlė veikia gerai

  2023-04-14
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Inga G*****

  Nuostabus įrenginys

  Viskas puikiai veikia, pirkau du, kad abi katės nesipeštų dėl maisto. Džiaugiuosi radusi šėryklą su kamera gera kaina

  2023-04-09
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Justas J*****

  Mūsų šuo Zara užskaito

  Mūsų šuo Zara užskaito, geras pirkinys

  2023-03-30
  Patvirtintas pirkėjas
 • Avatar

  Aiste N******

  Automatinė šėrykla

  Ačiū, mano katei patinka. Patogu naudotis. Automatinė kačių maisto šėrykla su kamera gera kaina.

  2023-02-17
  Patvirtintas pirkėjas

Tik prisijungę klientai, kurie įsigijo šį produktą, gali palikti atsiliepimą.

Klausimai ir atsakymai apie šią automatinę augintinių maisto šėryklą su Wifi ir vaizdo kamera

Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera

(7 pirkėjų atsiliepimai)

139.00 

Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!
Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!
Lankytojai taip pat domėjosi

Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera

Kaina:

139.00 

Įvertintas:
5.0

Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!
Jei įsigysite šį produktą, gausite 139 Trend Taškų!

Prekių paieška

Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera Užsisakykite Trendai.lt 38

Pasidalinkite ,,Automatinė išmani augintinių maisto šėrykla su Wifi ir vaizdo kamera"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.