Sveiki atvykę į Trendai.Lt
internetinę parduotuvę!

El. prekybos platforma užtikrinanti saugų apsipirkimą ir geriausius prekių pasiūlymus Jums!

Apie mus

Visi žinome jog Amerika garsėja tuo, kad ji yra didžiausia pasaulyje vartotojų valstybė, todėl visus naujus išradimus gauna pati pirmoji. Tačiau, į Lietuvą šios naujovės atkeliauja gerokai pavėluotai, dažnai praeina metai ar net keleri, kol pagaliau įprastų parduotuvių lentynose išvystame tai, ką kiti jau laiko gana “pasenusiu”. Trendai.lt tikime, kad kiekvienas Lietuvis nusipelnė turėti galimybę naudotis naujoviškais aukštos kokybės produktais, kurie palengvina gyvenimą, suteikia malonumo ir patogumo.

Trendai.lt misija

Mūsų tikslas – atidžiai stebėti naujausias tendencijas ir madas iš JAV bei viso pasaulio ir pirmieji suteikti savo klientams geriausių kiekvienos kategorijos produktų pasirinkimą: nuo elektronikos prietaisų ir mados aksesuarų iki namų dekoro, sporto ir sveikatingumo reikmenų, produktų vaikams, prekių naminiams gyvūnams, grožio ir higienos prekių bei dovanų ir dekoracijų. Kiekvieną gaminį kruopščiai atrenkame pagal jo kokybę, funkcionalumą ir įperkamumą, kad mūsų klientai gautų geriausią kainos ir kokybės santykį.

Iš konkurentų Trendai.lt išsiskiria tuo, jog esame įsipareigoję siekti meistriškumo - nuolat stengiamės tobulinti savo produktus, paslaugas ir klientų patirtį, kad visada būtume priekyje. Su Trendai.lt galite būti tikri, kad gaunate geriausius produktus geriausiomis kainomis!

Keletas Trendai.lt siūlomų prekių

5/5

Premium kokybės ir
kainos santykis

Nemokamas siuntimas
perkant nuo 80€

Saugus atsiskaitymas
ir daug mokėjimo būdų

Šiuo metu populiarios
ir naujoviškos prekės

Bendraukime socialiniuose tinkluose!

Prekių paieška

Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.