Nuolaida 14%
Nuolaida 14%

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml

🔥 Kaina dabar tik: 69.99  59.99  !
Jūs sutaupote: 10.00 
🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 40

Saugūs atsiskaitymo metodai

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 41
Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 42
Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 43
Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 44

Video apžvalga

Belaidis nešiojamas blenderis – nešiojama kokteilinė su 600ml talpa

Pristatome belaidį nešiojamą blenderį, belaidę kokteilinę!  Šis modernus ir universalus nešiojamas blenderis yra puikus kompanionas skaniems ir sveikiems gėrimams gaminti, kad ir kur keliautumėte. Su galingu 350 W varikliu jis be vargo susmulkina kavos pupeles, vaisius, ledą ir riešutus, todėl galite išnaudoti įvairias kulinarines galimybes. Blenderis yra pakraunamas standartiniu USB-C pakrovėju.

Vienas iš išskirtinių šio nešiojamo blenderio bruožų – didelė 600 ml puodelio talpa, kuri jį išskiria iš konkurentų. Lengvai ruoškite sveikus patiekalus ar nuostabius desertus, pavyzdžiui, ledinę kavą ar vasių gėrimus. Be to, blenderis turi naujovišką papildomą dugną, leidžiantį atsukti variklio dalį nuo puodelio ir pakeisti ją dangteliu, kuris tarnauja kaip stovas. Šis praktiškas sprendimas sumažina blenderio matmenis ir svorį, todėl jis tampa itin mobilus.

Geriausias belaidis blenderis

Veikiamas 4000 mAh talpos akumuliatoriaus, šis belaidis blenderis užtikrina ilgą veikimo laiką, o aplink gertuvę esančios LED lemputės rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį. Valymas yra lengvas – tiesiog pripilkite maišytuvą vandens, įlašinkite kelis lašus indų plovimo skysčio ir paleiskite jį kelioms sekundėms. Be to, išardoma konstrukcija leidžia lengvai išvalyti atskiras dalis.

Nešiojamas blenderis turi dviejų funkcijų maišymo sistemą, todėl galite rinktis automatinį arba rankinį režimą. Automatiniu režimu blenderis veikia 30 sekundžių, todėl galite atlikti kitus darbus, kol jis ruošia gėtimą. Naudodami rankinį režimą galite visiškai kontroliuoti darbo laiką, tiesiog paspausdami įjungimo mygtuką.

Naudodami standartinį USB-C laidą,. Vandeniui atsparus standartinis USB-C pakrovimo lizdas užtikrina, kad net ir su skysčiais šį nešiojamą blenderį galite patogiai įkrauti bet kur ir naudotis be rūpesčių.

Belaidis nešiojamas blenderis  – pakraunama kokteilinė

Šis belaidis blenderis turi 6 nerūdijančiojo plieno ašmenis, todėl be vargo susidoroja su įvairiais kietais ingredientais kaip ledas, riešutai ar kava, užtikrindamas sklandų ir pastovų smulkinimą.

Su šiuo pakraunamu blenderiu galima gaminti ne tik kokteilius, tai universalus virtuvės prietaisas. Be vargo paruoškite skanius ir sveikus patiekalus – nuo įvairių tirštų sriubų iki košių, desertų ar kitų receptų. Dėl blenderio galios ir automatinės maišymo sistemos maistą paruošite greitai ir lengvai, taupydami laiką virtuvėje.

Sumaišykite geriausius skonius su šiuo pakraunamu nešiojamu blenderiu!

✅ 350 W variklis – lengvai susmulkinsite kavos pupeles, vaisius, ledą ar riešutus. Neribokite produktų pasirinkimo ir be vargo ruoškite mėgstamus gėrimus.

✅Blenderio talpa – blenderio gertuvės talpa yra net 600 ml, tai pats optimaliausias kiekio ir svorio santykis.

✅ Papildomas dugnas – tai modernus ir labai praktiškas sprendimas, kurį galima rasti nedaugelyje blenderio modelių. Jis leidžia atsukti nuo puodelio dalį su varikliu ir pakeisti ją dangteliu, kuris automatiškai tampa stovu. Jis yra daug lengvesnis ir mažesnis nei dalis su varikliu. Dėl šio sprendimo galite gerokai sumažinti maišytuvo matmenis ir svorį, todėl jis tampa itin mobilus!

✅ Apsauginis spaustukas – blenderis turi specialų spaustuką, kuris apsaugo nuo atsitiktinio dangtelio atsidarymo. Jums nebereikės jaudintis, kad netyčia atidarysite jį rankinėje ar kuprinėje!

Variklio užraktas – papildoma ašmenų apsaugos priemonė. Ašmenys nesisuka jei puodelis nėra uždarytas į reikiamą padėtį. Teisingai uždarius, blenderis šviečia žalia spalva.

✅ 4000 mAh akumuliatorius – baterija yra daug talpesnė nei daugumos blenderių, todėl ji užtikrina ilgą prietaiso veikimą. Aplink puodelį esančios LED lemputės, rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį.

✅ Labai lengvai valomas – tiesiog pripilkite į jį vandens, įpilkite šiek tiek indų ploviklio ir paleiskite kelioms sekundėms. Šį nešiojamą blenderį galima išardyti į atskiras dalis, todėl jį lengvai išvalysite.

Nešiojamo blenderio įkrovimas – Standartinė USB-C jungtis.

Nešiojamas blenderis – būtinas prietaisas kiekvienam

Pakraunamas nešiojamas blenderis – tai universalus virtuvės prietaisas, kuriuo galite sumaišyti vaisius ir daržoves, kad sukurtumėte skanius ir sveikus kokteilius, smūčius, sultis ir kitus gėrimus. Dėl galingo variklio blenderis taip pat gali sutrinti ledą ir riešutus, todėl puikiai tinka ruošti gaiviuosius gėrimus bei įvairius trintus patiekalus.

Pradėkite maitintis sveikiau jau šiandien su nešiojamu blenderiu Activeplus!

Klausimai ir atsakymai apie šį belaidį nešiojamą blenderį – kokteilinę

🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml

🔥 Kaina dabar tik: 69.99  59.99  !
Jūs sutaupote: 10.00 
Lankytojai taip pat domėjosi šiomis prekėmis:

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml

Kaina:

59.99 

Prekių paieška

Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml Užsisakykite Trendai.lt 12

Pasidalinkite ,,Belaidis nešiojamas blenderis kokteilinė 600ml"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.