Akcija 19%
Akcija 19%

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas

Kaina dabar tik: 79.99  64.99  !
Jūs sutaupote: 15.00 
🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek
Jei įsigysite šį produktą, gausite 64 Trend Taškų!

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas Užsisakykite Trendai.lt 19
Pristatymas į paštomatą arba kurjeriu   

Video apžvalga

Aprašymas

 3D SMĖLIO PAVEIKSLAS

Atraskite ramybę: Pasinerkite į užburiantį 3D smėlio meno grožį. Stebėkite, kaip smėlis grakščiai transformuojasi, kurdamas hipnotizuojančias dykumų, vandenynų ir kalnų scenas. Pasukant 360° kampu, spalvotas smėlis teka ir keičiasi, suteikdamas raminančią vizualinę patirtį, kuri nuramina ir atpalaiduoja jūsų pojūčius.

Neprilygstama kokybė: smėlio meno kūrinys pagamintas iš stiklo, todėl jo skaidrumas primena spindinčius vandens lašelius. Šis krikštolo skaidrumo ekranas leidžia visapusiškai įvertinti sudėtingą smėlio grožį. Kruopščiai parinktas natūralus smėlis, pasižymintis smulkia tekstūra, ryškiomis spalvomis ir skirtingais sluoksniais, sukuria nuostabias 3D smėlio paveikslų scenas. Plastikinis rėmas ne tik suteikia patvarumo, bet ir elegantišką bei madingą akcentą jūsų erdvei.

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas Užsisakykite Trendai.lt 24

Specifikacijos:

  • Medžiaga: Stiklas, akrilas
  • Spalva: mėlyna
  • Dydis: 18x19x2,5 cm
  • Pakuotė:  1 dekoracija
Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas Užsisakykite Trendai.lt 25

Streso malšinimas

Pamatykite švelnų, stresą mažinantį smėlio judėjimą meno kūriniu. Atpalaiduokite pavargusias akis ir džiaukitės susikūrusiu vaizdu. Šis judraus smėlio paveikslas yra ne tik estetiškas, jis taip pat skatina intelektą ir palaiko teigiamą nuotaiką. Puikiai tinka pailsinti akis studentams, biuro darbuotojams ir tiems, kurie ilgas valandas praleidžia prie kompiuterio.

Daugiafunkcinė elegancija: Apvalus rėmas kartu su akriliniu pagrindu moderniai ir stilingai pristato smėlio tapybos grožį. Ši išskirtinė meno dekoracija tinka paįvairinti jūsų interjerą miegamajame, svetainėje, darbo kabinete, virtuvėje, viešbutyje ir valgomajame. Pagerinkite savo erdvę unikaliu meniškumu.

Rūpestinga dovana: Džiuginkite savo artimuosius šiuo 3D smėlio paveikslu. Kiekvienu pasukimu atsiskleidžia unikalus dinamiškas vaizdas, todėl tai ideali dovana šeimos nariams ar draugams gimtadienio bei švenčių proga. Tai unikali dovana, žadinanti atsipalaidavimą laisvalaikio akimirkomis.

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas Užsisakykite Trendai.lt 26
Atsiliepimai

There are no reviews yet.

Tik prisijungę klientai, kurie įsigijo šį produktą, gali palikti atsiliepimą.

🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas

64.99 

Jei įsigysite šį produktą, gausite 64 Trend Taškų!
Lankytojai taip pat domėjosi

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas

Kaina:

64.99 

Jei įsigysite šį produktą, gausite 64 Trend Taškų!

Prekių paieška

Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas Užsisakykite Trendai.lt 33

Pasidalinkite ,,Dinamiškas judantis 3D smėlio paveikslas"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.