Nuolaida 23%
Nuolaida 23%

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės

Kaina: 47.99  36.99  !
Jūs sutaupote: 11.00 
🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 44

Saugūs atsiskaitymo metodai

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 45
Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 46
Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 47
Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 48

Video apžvalga

Šildomos Pirštinės – Geriausias Pasirinkimas Šaltuoju Metu

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Tai išskirtinės kokybės USB šildomos pirštinės, kurios suteikia nepaprastą šilumos komfortą šaltuoju metų laiku. Idealiai tinkamos bėgimui, dviračių sportui, žygiams ar kitomis veiklomis šaltu oru , šios pirštinės užtikrina ne tik šilumą, bet ir patogumą bei funkcionalumą.

Inovatyvios Technologijos Šilumai ir Jaukumui:

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės pasižymi modernia šildymo technologija, kuri ne tik šildo rankas bet ir suteikia išskirtinį komfortą. Elektrinis šildytuvas, integruotas į pirštines, tampa tikru išgelbėjimu šaltuoju metu. Jų liečiamas temperatūros reguliavimas leidžia jums turėti visą šilumos kontrolę.

Kodėl verta išsirinkti Elektra Šildomas Odines Pirštines?

  • Modernus Dizainas:

Platus trimačio reguliavimo raištis su atspariu dilimui delnu užtikrina greitą prisitaikymą prie jūsų rankų formos, o elegantiškas juodos spalvos dizainas suteiks šiuolaikiškumo jausmą.

  • Efektyvus Šildymas:

Integruotas USB šildytuvas su liečiamu temperatūros reguliavimu suteikia jums visišką kontrolę. Šildymo funkcija veikia greitai ir leidžia mėgautis šiluma net šaltu oru.

  • Universalumas:

Šios pirštinės yra tinkamos įvairioms veikloms, įskaitant bėgimą, dviračių sportą, žygius ar net žvejybą. Vandeniui atsparus audinys leidžia naudotis pirštinėmis bet kokiu oru.

  • Patogus Naudojimas:

Su ilgu baterijos tarnavimo laiku ir lengvu USB įkrovimu, šios pirštinės yra patogus ir praktiškas sprendimas šaltuoju metu. Tiesiog prijunkite prie išorinės baterijos, ir jūsų rankos bus apšildytos ir paruoštos veiklai.

Odinės Pirštinės Su šildymo funkcija

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės yra puiki pasirinkimo galimybė šaltuoju žiemos metu. Šios pirštinės ne tik suteikia efektyvų šildymą, bet ir užtikrina išskirtinį komfortą šaltuoju oru. Tai yra praktiškas ir funkcionalus aksesuaras, kuris suteiks jums šilumos ir saugumo jausmą net pačiuose šaltuose žiemos dienų metu. Investuokite į kokybiškas pirštines, kurios atitinka aukštus standartus ir atitiks jūsų šilumos poreikius.

Pakuotėje:

1 Pora x Elektrinės Šildomos Pirštinės

1 x Valdymo jungiklis – Power bankas nėra įtrauktas

Klausimai ir atsakymai apie šias Elektra Šildomas Odines Pirštines

🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės

Kaina: 47.99  36.99  !
Jūs sutaupote: 11.00 
Lankytojai taip pat domėjosi šiomis prekėmis:

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės

Kaina:

36.99 

Prekių paieška

Elektra Šildomos Odinės Pirštinės Užsisakykite Trendai.lt 13

Pasidalinkite ,,Elektra Šildomos Odinės Pirštinės"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.