Nuolaida 31%
Nuolaida 31%

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas

🔥 Kaina dabar tik: 69.99  47.99  !
Jūs sutaupote: 22.00 
🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 36

Saugūs atsiskaitymo metodai

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 37
Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 38
Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 39
Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 40

Video apžvalga

Elektrinis automatinis vandens šautuvas vaikams

Pristatome visiškai elektrinį automatinį vandens šautuvą – pasiruoškite jaudinančioms vandens kovoms su visiškai elektriniu automatiniu vandens šautuvu! Jokio rankinio slėgio didinimo ar varginančio vandens papildymo – šis elektrinis vandens pistoletas pasirūpins viskuo! Dėl motorizuotos sistemos vandens pistoletas automatiškai suslėgia vandenį ir leidžia paleisti galingas vandens sroves vos vienu gaiduko paspaudimu. Jį lengva valdyti, todėl juo gali mėgautis ir suaugusieji, ir vaikai.

Specifikacijos:

  • Elektrinis vandens pistoletas: Daugiau jokių rankinio slėgio didinimo rūpesčių! Šis vandens pistoletas turi automatinę motorizuotą sistemą.
  • Automatinis vandens sugėrimas: Greitas vandens papildymas vos per 10-15 sekundžių be rankinio pumpavimo.
  • Galingas ir tolimas nuotolis: Šaudo vandenį iki 26-32 pėdų su dideliu ir stabiliu slėgiu.
  • Įkraunamas akumuliatorius: komplekte yra įkraunamas akumuliatorius ir USB įkrovimo laidas, kad naudojimas būtų ekonomiškas ir ekologiškas.
  • Aukščiausia kokybė ir saugumas: Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, turi neslystančią rankeną ir atitinka JAV žaislų kokybės standartus.
  • Universalus ir idealiai tinka lauko pramogoms: Tinka naudoti kieme, prie baseino, paplūdimyje ir vasaros vandens vakarėliuose.
  • Puikus dovanų variantas: Kompaktiškas dydis, didelė vandens talpa ir įdomios funkcijos daro jį puikia dovana vaikams.

Elektrinio vandens šautuvo baterija

Visiškai elektrinis automatinis vandens šautuvas maitinamas įkraunamu akumuliatoriumi, todėl veikia patogiai ir efektyviai. Naudodami pridedamą akumuliatorių ir USB įkrovimo laidą galite lengvai įkrauti vandens pistoletą, kad galėtumėte nepertraukiamai žaisti. Daugiau nebereikės rūpintis nuolatiniu baterijų pirkimu ir keitimu!

Įkraunama baterija ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir yra ekologiškas pasirinkimas. Galite džiaugtis ilga vandens pistoleto baterijos veikimo trukme, kuri užtikrina nesibaigiančias vasaros vandens pramogas. Nesvarbu, ar dalyvausite epiniuose vandens mūšiuose, ar tiesiog linksminsitės saulėje, akumuliatorius išlaikys vandens pistoletą įkrautą ir paruoštą veiksmui.

Siekiant užtikrinti akumuliatoriaus ilgaamžiškumą, jis sukurtas taip, kad būtų atsparus vandeniui ir saugus. Tačiau svarbu, kad akumuliatorius neliestų vandens, siekiant išvengti bet kokios žalos. Laikydamiesi šių atsargumo priemonių, galėsite mėgautis patikimu vandens pistoleto veikimu ir maksimaliai išnaudoti savo nuotykius gamtoje.

Dėl patogaus ir patikimo įkraunamo akumuliatoriaus visiškai elektrinis automatinis vandens šautuvas suteikia vaikams ir suaugusiesiems galimybę be rūpesčių ir maloniai žaisti vandeniu. Taigi, ruoškitės, įkraukite ir pasiruoškite jaudinančioms vandens kovoms, kurios sukurs neišdildomus prisiminimus!

  • Pirmą kartą naudojant rekomenduojama visiškai įkrauti.
  • Visiškai įkrautas šautuvas pasiekia 8-10 m atstumą.
  • Jei akumuliatorius išsikrauna, šaudymo nuotolis mažėja.

Klausimai ir atsakymai apie šį elektrinį automatinį vandens šautuvą vaikams

🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas

🔥 Kaina dabar tik: 69.99  47.99  !
Jūs sutaupote: 22.00 
Lankytojai taip pat domėjosi šiomis prekėmis:

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas

Kaina:

47.99 

Prekių paieška

Elektrinis žaislinis vandens šautuvas Užsisakykite Trendai.lt 11

Pasidalinkite ,,Elektrinis žaislinis vandens šautuvas"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.