Turite nemažai aktyvių sekėjų soc. tinkluose?

Trendai.lt – El. prekybos platforma užtikrinanti stabilų pajamų šaltinį Jums ir saugų apsipirkimą bei geriausius prekių pasiūlymus Jūsų sekėjams!

Puslapio turinys

Apie Trendai.lt parduotuvę

Visi žinome jog Amerika garsėja tuo, kad ji yra didžiausia pasaulyje vartotojų valstybė, todėl visus naujausius išradimus ir prietaisus gauna pirmoji. Į Lietuvą, įvairios naujovės atkeliauja gerokai vėliau, dažnai praeina metai ar net keleri, kol pagaliau įprastose parduouvėse išvystame tai, ką kiti jau laiko gana “pasenusiu”. Trendai.lt tikime, kad kiekvienas Lietuvis nusipelnė turėti galimybę naudotis naujoviškais aukštos kokybės produktais, kurie palengvina gyvenimą, suteikia malonumo ir patogumo.

Trendai.lt misija

Mūsų tikslas – atidžiai stebėti naujausias tendencijas ir madas iš JAV bei viso pasaulio ir pirmieji suteikti savo klientams geriausių kiekvienos kategorijos produktų pasirinkimą: nuo elektronikos prietaisų ir mados aksesuarų iki namų dekoro, sporto ir sveikatingumo reikmenų, produktų vaikams, prekių naminiams gyvūnams, grožio ir higienos prekių bei dovanų ir dekoracijų. Kiekvieną gaminį kruopščiai atrenkame pagal jo kokybę, funkcionalumą ir įperkamumą, kad mūsų klientai gautų geriausią kainos ir kokybės santykį.

Iš konkurentų Trendai.lt išsiskiria tuo, jog esame įsipareigoję siekti meistriškumo - nuolat stengiamės tobulinti savo produktus, paslaugas ir klientų patirtį, kad visada būtume priekyje. Su Trendai.lt galite būti tikri, kad Jūsų sekėjai gauna geriausius produktus geriausiomis kainomis!

Trendai.lt - Bendradarbiaukite ir išbandykite naujausias tendencijas!

Būdami Trendai.lt partneriu, turėsite galimybę reklamuoti mūsų novatoriškus ir aukštos kokybės produktus savo sekėjams. Siūlome platų trendinančių produktų asortimentą įvairiose kategorijose, tokiose kaip naujoviški el. žaislai vaikams, taip pat sporto ir sveikatingumo prietaisai, elektronikos naujovės, namų elektronikos prekės, mada ir aksesuarai bei įvairios dovanos ir kita.

Išbandykite trendinančias prekes

Gaukite išskirtinę prieigą prie naujausių tendencijų ir novatoriškų produktų, kol jie dar nepasirodė rinkoje.

Stabilus pajamų šaltinis pagal rezultatus

Bendradarbiaukite su Trendai.lt ir mėgaukitės stabiliu pajamų šaltiniu per mūsų partnerystės programą.

Išskirtinės nuolaidos Jūsų sekėjams

Suteikite savo sekėjams išskirtines nuolaidas ir akcijas aukštos kokybės Trendai.lt produktams.

Geriausi pasiūlymai ir konkurencingos kainos

Bendradarbiaudami su Trendai.lt gaukite geriausius produktų pasiūlymus ir mėgaukitės konkurencingomis kainomis.

Stiprinkite savo asmeninį brandą

Stiprinkite savo asmeninį prekės ženklą reklamuodami aukštos kokybės produktus, kurie sulaukia atgarsio jūsų auditorijoje.

Gaukite naujų potencialių sekėjų

Išplėsite savo pasiekiamumą ir pritrauksite naujų sekėjų, kadangi mes papildomai investuosime į Jūsų sukurto video reklamą.

Ilgalaikio bendradarbiavimo galimybės

Ieškome sėkmingo, patikimo ir rezultatus atnešančio ilgalaikio bendradarbiavimo.

Nuolatinė Trendai.lt komandos parama

Gaukite specialią Trendai.lt komandos paramą ir patarimus viso bendradarbiavimo metu, užtikrinančius sklandų bendradarbiavimą.

Šiuo metu bendradarbiavimui aktualios Trendai.lt prekės

Reikalavimai bendradarbiavimui

Turite daugiau nei 10 000 aktyvių sekėjų? Gebate sukurti kokybišką prekės apžvalgą nuo išpaškavimo iki prekės naudojimo ir jos privalumų? – Prekę iš sekcijos ,,Šiuo metu bendradarbiavimui aktualios Trendai.lt prekės” atsiųsime NEMOKAMAI!

*Bendradarbiavimo tikslas yra pasiektas rezultatas, todėl su turinčiais mažiau sekėjų galime sutarti nuolaidas pirmai prekei, o kitoms – priklausomai nuo pasiekto rezultato po pirmos prekės apžvalgos paskelbimo socialiniuose tinkluose.

Bendradarbiavimo metodai

Barteriniai mainai

Atitinkantiems mūsų kriterijus, siūlome barterinių mainų bendradarbiavimo metodą. Bendradarbiaudami mes atsiųsime jums pasirinktus produktus iš mūsų skilties "Trendai.lt produktai šiuo metu aktualūs bendradarbiavimui" mainais į kokybišką prekės apžvalgą. Vaizdo apžvalgoje turėtų būti išpakuojama dėžutė, pristatomos gaminio savybės ir privalumai, kelių minučių kokybiškos raiškos video.

Komisinis atlygis

Be barterinių mainų bendradarbiavimo, taip pat siūlome komisinių uždarbio partnerystę. Taikydami šį metodą, gausite komisinį atlygį už kiekvieną pardavimą, atliktą naudojant jūsų unikalią nuorodą arba nuolaidos kodą. Šiuo būdu netik suteiksite savo auditorijai išskirtines nuolaidas, bet taip pat leisite sekėjams paremti Jus už Jūsų kuriamą turinį. Esame pasirengę aptarti komisinių tarifus ir rasti abiem pusėms naudingą susitarimą.

Vertiname išsamias ir gerai atliktas prekės apžvalgas, kuriose išryškinamos mūsų produktų savybės bei unikaliai pristatoma auditorijai, nufilmuojamas prekės naudojimas. Didesniems profiliams, turintiems labai svarbią auditoriją, galime pasiūlyti atrinktus produktus visiškai nemokamai, taip pat padengti siuntimo išlaidas.

Mūsų įsipareigojimas

Trendai.lt į bendradarbiavimą žiūrime rimtai. Esame pasiryžę tiekti įvairius aukštos kokybės produktus ir užtikrinti sklandžią patirtį tiek jums, tiek jūsų sekėjams. Siekiame užmegzti ilgalaikius santykius su savo influenceriais rodančiais gerus pardavimo rezultatus, siūlydami nuolatinę paramą, savalaikį bendravimą ir nuolatinį inovatyvių produktų, skirtų reklamai, tiekimą.

Prisijungę prie mūsų partnerystės programos gausite prieigą prie plataus pasaulyje populiarių produktų asortimento ir galimybę sudominti savo auditoriją įdomiais pasiūlymais. Nesvarbu, ar tai būtų barteriniai mainai, ar komisinis bendradarbiavimas, vertiname jūsų kūrybiškumą, autentiškumą ir atsidavimą teikti vertingą turinį savo sekėjams.

Partnerystės programos registracija

Prekių paieška

Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.