Nuolaida 33%
Nuolaida 33%

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle

🔥 Kaina dabar tik: 59.99  39.99  !
Jūs sutaupote: 20.00 
🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Trend taškus gaunate už apsipirkimus mūsų svetainėje. Juos galite panaudoti atsiskaitant už sekančius pirkimus kaip nuolaidą. Visus savo sukauptus taškus ir jų vertę galite matyti po apsipirkimo savo Trendai.lt paskyroje.

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 56

Saugūs atsiskaitymo metodai

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 57
Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 58
Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 59
Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 60

Video apžvalga

Pristatome jūsų išmanujį namų palydovą, belaidį daugiafunkcinį mygtuką valdomą telefono programėle

Atverkite namų automatizavimo ateitį su naujuoju Fingerbot Plus. Šis modernus belaidis daugiafunkcis mygtukas pakeis jūsų prietaisų valdymo būdą – visa tai atliksite naudodamiesi APP programėle.

Pagrindinės šio telefonu valdomo mygtuko specifikacijos:

  • Išmatavimai: Kompaktiškas 34,534.534,534,5 mm dydis užtikrina, kad jis diskretiškai tilps bet kurioje vietoje.
  • Svoris: 38 g, todėl šis prietaisas yra itin lengvas.
  • Baterija: maitinama CR2 3,0 V akumuliatoriumi, kuris žada itin ilgą veikimo laiką.
  • Darbinės temperatūros diapazonas: Nuo -10 ℃ iki 45 ℃, užtikrinantis optimalų veikimą įvairiomis są
  • Belaidis ryšys: Sukurtas pagal patikimą “Bluetooth Low Power 4.2” standartą.
  • Stiprumas: 2,0 kgf.cm
  • Didžiausias paspaudimo ilgis: 12 mm.
  • APP suderinamumas: iOS ir Android.
  • Pakuotę sudaro: Fingerbot telefonu valdomas mygukas, GW11-BLE Gateway blokelis, papildomos alkūnės kad galėtumėte pritaikyti mygtuką įvairiausioms paskirtims.
  • Smart home: Mygtukas gali būti naudojamas visų žmonių, tai yra individualiai kaip vienintelis išmanus prietaisas arba integruojamas su jau esamomis išmanių namų sistemomis.

Išskirtinės šio programėle valdomo mygtuko savybės:

Nuotolinis valdymas telefonu: Nesvarbu, ar esate namie, ar kelyje, mygtuką robotą lengvai valdysite mobiliuoju telefonu, iOS arba Android programėle.

Valdymas balsu: Užduotis atlikite dar patogiau. Dabar galite valdyti išmanųjį jungiklio mygtuko stūmiklį naudodami balso komandas per namuose esančius prietaisus “Alexa” arba “Google Assistant”.

Mygtukas su nustatomu laiku: Planuokite iš anksto! Naudodamiesi programėle suplanuokite automatinio jungiklio veiksmus tam tikru laiku.

Lengvas montavimas: Įrenginio įdiegimas yra paprastas. Tiesiog užklijuokite klijus ant dugno, padėkite jį ten, kur reikia, ir konfigūruokite naudodami mobiliąją programėlę.

Ištvermingumas: CR2 baterijos dėka šis prietaisas pasižymi itin ilga veikimo trukme, todėl jums nereikės rūpintis dažnu įkrovimu.

Užsisakykite dabar ir įžengkite į išmanių namų erą!

Neprilygstamas universalumas mažame pakete – tai populiarusis išmanus mygtukas

Pasinerkite į išmaniųjų namų naujovių pasaulį su mūsų belaidžiu daugiafunkciniu mygtuku valdomu programėle. Jo išskirtinis dizainas ir galingos galimybės suteikia dar neregėto lygio valdymą tiesiog po ranka. Ar kada nors pagalvojote apie prietaisą, kuris idealiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kasdienybės? Naudodami šio mygtuko laikinio paleidimo funkciją, iš anksto nustatykite savo namų prietaisus arba bet kokią įrangą, prie kurios jis prijungtas, taip, kad jie veiktų pagal jūsų tvarkaraštį. Rytinė kava? Vakaro šviesos pritemdymas kino vakarui? Galimybės yra neribotos. Be to, kompaktiškas dydis užtikrina, kad mygtukas neįkyrus ir puikiai tinka bet kuriame namų kampe, o jo svoris užtikrina, kad jis liks vietoje. Daugiau jokių nepatogių prietaisų ar susipainiojusių laidų – paprastumas ir efektyvumas tai yra šio APP programėle valdomo mygtuko savybės.

Universalus telefonu valdomas mygtukas kuris turi būti kiekvienuose šiuolaikiniuose namuose!

Amžiuje, kai laikas yra nauja valiuta, bet koks patogumą užtikrinantis prietaisas yra aukso vertės. Tačiau mūsų belaidis daugiafunkcis mygtukas ne tik taupo laiką, bet ir sklandžiai įsilieja į jūsų kasdienį gyvenimą. Įsivaizduokite prietaisą, kuris ne tik klauso, kai duodate komandą, bet ir veikia savarankiškai pagal jūsų nustatytus nustatymus! Naudodami valdymo balsu funkciją, dabar galite valdyti savo namų prietaisus tiesiog kalbėdami. Be to, itin ilgai veikianti baterija užtikrina, kad prietaisas visada bus pasiruošęs, kai jūs būsite pasiruošę, todėl labai sumažėja baterijos keitimo dažnumas. Tiems, kurie vertina prabangos, praktiškumo ir naujovių derinį, šis gaminys keičia žaidimo taisykles. Ne tik sekite tendencijas, bet ir jas nustatykite! Jau šiandien papildykite savo išmaniųjų namų kolekciją šiuo brangakmeniu ir išbandykite namų automatikos ateitį. Griebkite savo dabar ir tapkite išmanaus gyvenimo dalimi!

Klausimai ir atsakymai apie šį belaidį daugiafunkcį mygtuką valdomą APP programėle

🎟️ Specialus pasiūlymas
00
Val
00
Min
00
Sek

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle

🔥 Kaina dabar tik: 59.99  39.99  !
Jūs sutaupote: 20.00 
Lankytojai taip pat domėjosi šiomis prekėmis:

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle

Kaina:

39.99 

Prekių paieška

Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle Užsisakykite Trendai.lt 16

Pasidalinkite ,,Belaidis daugiafunkcinis mygtukas valdomas APP programėle"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp
Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, rodytume suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuotume savo srautą. Spausdami “Priimti viską”, sutinkate, kad naudojame slapukus. Daugiau galite sužinoti slapukų politikos puslapyje.